Od 8.5.spouštíme provoz na Březníku. Naši kuchaři budou pro vás připravovat nejrůznější pochoutky, ať načerpáte síly na další kilometry. Pro příznivce zrzavé polévky, bude na čepu LYER 12º. Jsme zde v květnu a říjnu + o svátcích každý víkend, a od června do září každý den! Vždy od 10 do 16:30h
Pivovar Lyer nabízí stylovou nekuřáckou pivovarskou restauraci se širokou nabídkou českých jídel a piva vlastní výroby. Venkovní prostorná terasa Vás okouzlí výhledem na Roklanský potok a jeho malebné okolí.
Piva Lyer - vaříme výčepní piva, ležáky a speciální piva. Nezaměnitelná chuť piva Lyer je výsledkem křišťálově čisté lahodné šumavské vody, kvalitní technologie pivovaru a péči sládka Jaroslava Kouby.
Modrava je po celý rok srdcem šumavské turistiky a cykloturistiky. V zimě je díky nadstandardním sněhovým podmínkám skutečným rájem pro milovníky bílé stopy.
Využijte nabídku půjčovny kvalitních horských kol, vozíků Croozer Kid a Chariot za kolo, běžek a běžkařského vybavení.
Pohled z terasy Pivovaru LYER proti proudu Roklanského potoka. Připravujeme pro Vás i online odkaz na překrásné filipohuťské údolí a celkový pohled na Modravu...

Pivovar Modrava - ubytování, Modrava, Šumava

Nepřehlédněte

Známý modravský penzion ideální pro rodinnou rekreaci.
Cenově výhodné ubytování v objektu kulturní památky
Rekreační areál v centru Modravy
Líbí se Vám práce v malebném prostředí šumavské přírody. Nebojíte se výzvy a baví Vás práce v gastronomii?

Facebook